Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Środek Classic na Lift OI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Środek Classic na Lift OI

    westwi78, Chyba Ci gorzej. U mnie sm ustawia się o 6:30 jak ludzie do pracy jadą pod szkołą na 40 km/h. A 40 km/h jest bo jest szkoła, ale oni nie stoją po 7:30, żeby chronić dzieci przychodzące do szkoły przed 8:00, tylko w czasie gdy ludzie zjeżdzają się do pracy, a dzieci w szkole nie ma. Potem przenoszą się na ulicę w centrum miasta, gdzie przyjeźdżają ludzie na 8 do pracy i przyjeżdzają ludzie na rynek z ubraniami i warzywami. Potem jadą na wylotówkę, gdzie jest chodnik oddzielony od asfaltu 2m zieleni, ale jest prosta, oznaczony teren zabudowany. Oczywiście chronią, tylko nie wiadomo kogo, bo ruch pieszych jest znikomy. Dopiero po 17 ludzie tam chodzą z psami na spacer. Długo by wymieniać. Stawiają smietnik, też na drodze ostro z górki, oczywiście ruch żaden bo droga na cmętarz i ludzie praktycznie nie chodzą, tylko w okolicach 1 listopada i świąt, ale droga dojazdowa do osiedla. A z góry auto na 3 czy 4 biegu rozpędza się, nie da się zwolnić bez hamowania. Stąd jak się puścisz z górki, to na dole masz z 60 kilka jak zaczniesz na szczycie od 40-50 km/h mimo hamowania biegiem. A gdzie stoją sm wiadomo na dole, i trzepią kasę.

    SM pasożytuje na kierowcach w celach zarobkowych, a nie dla bezpieczeństwa. U mnie w Jaśle, było referendum i w nim 90% opowiedziało się za likwidacją sm, ale nie było dostatecznej frekwencji. :evil: więc zostali.

  • #2
    Środek Classic na Lift OI

    Witam

    Tak ostatnio sobie jechałem z sąsiadem który ma OI i ma deskę po lifcie.
    Pomyślałem czy może by nie poeksperymentować i spróbować ją wymienić.
    Na forum znalazłem ale wymieniona została tylko dolna cześć .
    Zastanawiam się jakie cześći są potrzebne i czy jakaś z classica może sie przydać

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      miałem ten sam dylemat, zastanawia mnie czy deska po fl zgra się z boczkami drzwi

      Komentarz


      • #4
        wolas, jeśli masz na myśli kolorystykę to nie, bo jest jednolicie czarna a boczki przed fl są szare z czarnymi wstawkami.
        Szangala321, classic ma tylko zegary "te ładniejsze", bo daszek jest szeroki tak samo jak przed fl. Jeśli chcesz całkowicie zmienić środek na po fl to kokpit co najmniej z ambiente
        رافال
        Spoty
        Cause freedom is a lonely road
        My O2FL

        Komentarz


        • #5
          Hmm..... Wole zostawić pod kolor tak jak mam u siebie czy góra ciemna a dół jasny.
          Na alledrogo znalazłem ale hmmm w jakim to jest stanie tego nie wiem może się wstrzymam i zobaczę w przyszłym roku . Ale cześć pomału można kolekcjonować

          Komentarz


          • #6
            rafiki, chodzi mi o układ boczków czy kształt jest taki sam
            Szangala321 co to za interesujące pokrętła od nadmuchu

            Komentarz


            • #7
              wolas, kształt jest raczej taki sam.
              رافال
              Spoty
              Cause freedom is a lonely road
              My O2FL

              Komentarz


              • #8
                no nie wiem, wydaje mi sie ze po fl jest bardziej plaska, może się mylę

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X